Kullanıcı Sözleşmesi

Ana Sayfa Kullanıcı Sözleşmesi

Kullanıcı Sözleşmesi

Aşağıda sizler için TRAlem.Net sitesiyle bağlantı kurarken siteden faydalanabilmeniz için bir metin hazırladık. TRAlem.Net sitesine giriş yapan tüm kullanıcılar bu kuralları okuyup kabul etmiş sayılır. Hazırladığımız sözleşmenin kuralları dışında davranış gösteren kişiler yasal ve hukuki sorumlulukları da kabul etmiş sayılır. Sözleşmemizi okuma gereksinimi duymayan veya kabul etmeyen kişiler sistemimizden faydalanamayacaklardır. Siteye ilk giriş yaptığınız zaman üye olmak için öncelikle kayıt formunu doldurmanız gerekiyor. TRAlem.Net üyelik sözleşmesine ait olan kuralları kabul etmeniz önemlidir. Kayıt formunu doldurduğunuz zaman üyelik formunun alt kısmında yer alan Okudum ve kabul ettim butonunu işaretlemeniz lazım.

Hangi Hizmetleri Veriyoruz?

www.TRAlem.Net olarak sitemize giren tüm kullanıcıları sohbetten ücretsiz olarak faydalanacaktır. Site üzerinden sizlere sunulan sözleşmeyi okuyup kabul ederek sisteme dahil olan kişilere chat, sohbet ve oyun alanında hizmetler sunulmaktadır.

Üyelik Adımları

www.TRAlem.Net sitesine giren herkes siteye üye olabilmek için kendilerine ait bir kullanıcı adı ve şifre belirleyecektir. Bu şifre kişiye özel olarak sunulmakta ve bir kişi kullanmaktadır. Kişi kullanıcı adından ve şifrelerinden tamamen kendileri sorumlu olmaktadır. TRAlem.Net sitesine giriş yaparken şifre sorunu yaşadığınızda Nickserv ile iletişime geçebilirsiniz. Üye girişi yapılırken tek bir İP adresi üzerinden yapılmalı ve buna yönelik de çalışma gösterilmelidir.

Üyelerin Uyması Gereken Kurallar

TRAlem.Net sohbet sitesine üye olmak için öncelikle 18 yaş ve üzerinde olmanız gerekiyor. Siteye üye olduktan sonra www.TRAlem.Net sitesinde yer alan tüm avantajlardan faydalanabileceksiniz. Site üzerinden sizlere sunulan kuralları kabul ettiğinizden dolayı eğer kural ihlali yaparsanız tüm sorumluluk size ait olacaktır. Üyelere atacağınız mesajlarda karşı tarafı kışkırtmayacak ve onu tehdit etmeyecek mesajlar atmalısınız. Bu tarz mesajlar attığınız zaman eğer bu mesajlar yönetime ulaştırılırsa kişi sunucudan süresiz uzaklaştırılacaktır. Tehdit edici, ahlak dışı, ırkçı mesajlar atmamanız şarttır. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı olacak şekilde mesaj attığınız takdirde sohbet etmeniz engelleneceği gibi aynı zamanda sunucudan uzaklaştırılma sorunuyla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Yürürlük

Kullanıcı kayıt formunu doldurduğunuz anda formun en altında yer alan Okudum Kabul Ettim kısmına tıkladığınız zaman sözleşme kullanıcılar tarafından süresiz olarak yürürlüğe girecektir.

Fesih Hakkı

Sözleşmenin tüm fesih hakkı www.TRAlem.Net sitesine aittir. Cinsel Sohbet